Par mums

SIA Ogres Trikotāža

Trikotāžas fabrika Ogres Trikotāža ir lielākais trikotāžas izstrādājumu ražotājs Baltijas valstīs.
Uzņēmums atrodas Ogres rūpnieciskā kompleksa teritorijā, un tas ieņem kopējo platību 20 082m², tai skaitā:
 
  • ražošanas telpas– 18205 m²;
  • administratīvās un noliktavu telpas– 1877m²
 

Uzņēmums ietver četrus ražošanas cehus: adīšanas, apdares (MSA),konstruēšanas un iepakošanas cehu, kā arī divas noliktavas - izejvielu un furnitūras, kā arī gatavās produkcijas noliktavu.  
Uzņēmums ir aprīkots ar tehnoloģijām un moderno aprīkojumu, kas ļauj ražot plašu trikotāžas izstrādājumu klāstu. Fabrikas īpašumā ir vairāk kā 6000 darba aprīkojuma vienības, tai skaitā, adīšanas, apaļadīšanas, šūšanas un apdares iekārtas.    


Adīšanas cehs

 
Fabrikas adīšanas cehs ir aprīkots ar mūsdienīgu aprīkojumu, kas nodrošina augstu izstrādājumu kvalitāti, ļauj variēt adījuma blīvumu un izgatavot sarežģītus modeļus.
 
Adīšanas aprīkojuma veidi:
  • 21 gg  plakanas zeķu adīšanas iekārtas;
  • 18 gg   Shima Seiki
  • 15 gg plakanas zeķu adīšanas iekārtas(ieskaitot Intarsia iekārtas)
  • 12 gg Shima Seiki
  • 9gg plakanas zeķu adīšanas iekārtas
  • 7 gg Stoll
  • 5gg Shima Seiki


 
Izņemot trikotāžas izstrādājumus, fabrika ražo arī dažādus audumus un var piedāvāt plašu trikotāžas audumu klāstu atkarībā no aprīkojuma veida.


Šūšanas cehs

Paplašinātais šūšanas cehs ir aprīkots ar mūsdienīgām šūšanas iekārtām (sašūšanas, ketelēšanas, atspoles, overloki), kas ļauj izgatavot visdažādākos trikotāžas modeļus: ar augstu apkakli, apaļu un V-veida izgriezumu, jakas, polo kreklus, ar pogu aizdari vai rāvējslēdzēju, ar kabatām, kā arī ar izšuvumiem.MSA apdares cehs

Uzņēmuma speciālisti ir izstrādājuši vilnas izstrādājumu ražošanas tehnoloģiju, kuras izmantošana pieļauj vilnas mazgāšanu veļas mašīnā un žāvēšanu, kas atbilst WoolmarkTEC standartiem.
Rūpnīca ir aprīkota ar vilnas un kokvilnas izstrādājumu krāsošanas iekārtām, ir iespējama arī „Vintage”un „cooldyeing” krāsošana.
 


Teflon dzijas apstrāde

 
Sadarbībā ar CIBA un DU PONT uzņēmumu speciālistiem, uzņēmumā tika ieviesta izstrādājumu apstrāde ar teflonu. Teflons veido uz dzijas virsmas mitrumizturīgu aizsargplēvi – tā ir neredzama, to nevar sataustīt, tā labi laiž cauri gaisu un ir nekaitīga veselībai. Apstrāde ar teflonu padara dziju noturīgu pret ūdens un netīrumu iedarbību, šķidrums vienkārši nopil no izstrādājuma virsmas, bet sausi netīrumi ir viegli notīrāmi ar birsti. Turklāt šīs izstrādājuma īpašības saglabājas arī pēc mazgāšanas un ķīmiskas tīrīšanas. No dzijas, kas ir apstrādāta ar teflonu, izgatavoti izstrādājumi ir īpaši aktuāli tiem, kuri strādā ārā vai dara netīru darbu.